11th May 2017 | DOWNLOAD | Arrow - Sezon 5 - Bölüm 13 - 1080p - Full Torrent

Torentas "Žmogus, kurio nebuvo / The Man Who Wasn't There (2001) [BDRip] Kriminalinis, Drama" :: PiratuSala.lt

Žmogus, kurio nebuvo Originalus pavadinimas: The Man Who Wasn't There Žanras: Kriminalinis, Drama Metai: 2001 Režisierius: Joel Coen, Ethan Coen Vaidina: Billy Bob Thornton, Frances McDormand, Michael Badalucco, James Gandolfini ... Apie filmą: 1949-ieji, Kalifornija, Santa Rosa. Nekalbus keturiasdešimtmetis Edas Kreinas dirba kirpykloje. Jo mėgstanti išgerti žmona Doris, parduotuvės suka su...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Žmogus, kurio nebuvo / The Man Who Wasn't There (2001) [BDRip] Kriminalinis, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Žmogus, kurio nebuvo

Originalus pavadinimas: The Man Who Wasn't There
Žanras: Kriminalinis, Drama
Metai: 2001

Režisierius: Joel Coen, Ethan Coen
Vaidina: Billy Bob Thornton, Frances McDormand, Michael Badalucco, James Gandolfini ...

Apie filmą: 1949-ieji, Kalifornija, Santa Rosa. Nekalbus keturiasdešimtmetis Edas Kreinas dirba kirpykloje. Jo mėgstanti išgerti žmona Doris, parduotuvės buhalterė, suka romaną su savo viršininku Didžiuoju Deivu. Kartą į kirpyklą apsikirpti užsuka pravažiuojantis verslininkas ir pasiūlo Edui investuoti į naują cheminio valymo technologiją. Gauti pinigų Edas ryžtasi šantažuodamas žmonos viršininką ir siunčia jam anoniminį laišką. Gavęs pinigus iš Didžiojo Deivo atiduoda verslininkui, bet tas dingsta. Edas mano, kad jį apgavo. Netrukus paaiškėja, kad verslininkas buvo užėjęs pas Deivą ir taip pat prašė pinigų. Vyrai puola viena kitą ir Edas netyčia Deivą nužudo. Policija suima Doris, o tada Edas prisipažįsta nužudęs Deivą. Įvykiai vis labiau painiojasi. Pagaliau policija nutaria, kad Edas privertė žmoną iš parduotuvės kasos pavogti pinigus, o paskui nužudė savininką. Edas nuteisiamas mirties bausme...

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Marijus Žiedas, LRT) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1 232x668 (2,40:1), 23,976 kps, 2 464 kb/s
Audio: AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 448 kb/s
Audio: AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 448 kb/s

Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML