Sport 959 | EARTH TO ECHO | Assistir – Episódio 13

Torentas "Vienodi / Equals (2015) [BDRip] Romantinis, Drama" :: PiratuSala.lt

Vienodi Originalus pavadinimas: Equals Žanras: Romantinis, Drama Metai: 2015 Režisierius: Drake Doremus Vaidina: Nicholas Hoult, Vernetta Lopez, Scott Lawrence, Kate Lyn Sheil ... Apie filmą: Ar patikėsite, kad ir mes kada nors gyvensime tokiame utopiniame pasaulyje, kuriame nebebus smurto ir absoliučiai jokių nusikaltimų? Ateities mokslininkams pavyko pašalinti žmonių polinkį į žiaurumą, ir...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Vienodi / Equals (2015) [BDRip] Romantinis, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Vienodi


Originalus pavadinimas: Equals
Žanras: Romantinis, Drama
Metai: 2015

Režisierius: Drake Doremus
Vaidina: Nicholas Hoult, Vernetta Lopez, Scott Lawrence, Kate Lyn Sheil ...

Apie filmą: Ar patikėsite, kad ir mes kada nors gyvensime tokiame utopiniame pasaulyje, kuriame nebebus smurto ir absoliučiai jokių nusikaltimų?

Ateities mokslininkams pavyko pašalinti žmonių polinkį į žiaurumą, genetiškai eliminuojant visas žmogiškas emocijas. Nija (Kristen Stewart) ir Silas (Nicholas Hoult) gyvena ramų monotonišką gyvenimą lyg beveidžiai dronai. Jie kasdien dirba vienas šalia kito dideliame biure, kuria informacinius leidinius ir kartoja tuos pačius ritualus kartais pasikeisdami mažais malonumais. Gyvenimas juda įprastu ritmu, tačiau vieną dieną tarp bendruomenės narių netikėtai pasklinda gandas apie plintančią epidemiją, kuri skatina atvirai reikšti giliai užslėptas emocijas. Užsikrėtę žmonės išvaromi be galimybės sugrįžti. Silas įtaria, kad ši liga užklupo ir jį, o kai tai pasitvirtina, tenka imtis veiksmų. Tačiau jis negali gyventi be Nijos, kuri, nors ir pati yra užsikrėtusi, sugeba kur kas geriau slėpti simptomus. Supratę, kad į jų santykius kėsinasi jausmai, jie turi apsispręsti – likti ir toliau slėpti meilę ar pabėgti į laisvę ir gyventi be griežtų taisyklių.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: x264, 976x528 (1.85:1), 23.976 fps, 1 585 Kbps (0.128 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~224kbps
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~224kbps
Subtitrai: Lietuvių mėg. (Gaby "TRL") / Anglų


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų