rag human ringtone | Stardust Crusaders 37 (720p) JoJos Bizarre Adventure (HEVC x265) 037 Jojo ... | Messiaen_Catalogue d'oiseaux_Austbo(Naxos 3CD)

Torentas "Trauka / Притяжение / Attraction (2017) [BDRip] Drama, Romantinis, Mokslinis" :: PiratuSala.lt

Trauka Originalus pavadinimas: Притяжение / Attraction Žanras: Drama, Romantinis, Mokslinis Metai: 2017 Režisierius: Fedor Bondarchuk Vaidina: Irina Starshenbaum, Alexander Petrov, Rinal Mukhametov, Oleg Menshikov ... Apie filmą: Filmas pasakoja apie ateivių laivą, kuris netikėtai nukrito miesto centre. Žmonės, kurie matė šį įvykį, pradėjo abejoti ne tik savimi, bet ir aplinkiniais. LT - + 1...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Trauka / Притяжение / Attraction (2017) [BDRip] Drama, Romantinis, Mokslinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Trauka

Originalus pavadinimas: Притяжение / Attraction
Žanras: Drama, Romantinis, Mokslinis
Metai: 2017

Režisierius: Fedor Bondarchuk
Vaidina: Irina Starshenbaum, Alexander Petrov, Rinal Mukhametov, Oleg Menshikov ...

Apie filmą: Filmas pasakoja apie ateivių laivą, kuris netikėtai nukrito miesto centre. Žmonės, kurie matė šį įvykį, pradėjo abejoti ne tik savimi, bet ir aplinkiniais.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Linas Kalėda "SDI") + Rusų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: x264, 1084x454 (2.40:1), 24.000 fps, 1 893 Kbps (0.160 bit/pixel)
Audio: LT: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~240kbps
Audio: RU: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~224kbps


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų