serie The Good Fight saison 1 streaming | serie Time After Time saison 1 streaming | serie Gap Year saison 1 streaming

Torentas "Tarzanas: Džiunglių legenda / The Legend of Tarzan (2016) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Drama" :: PiratuSala.lt

Tarzanas: Džiunglių legenda Originalus pavadinimas: The Legend of Tarzan Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Drama Metai: 2016 Režisierius: David Yates Vaidina: Alexander Skarsgård, Margot Robbie, Rory J. Saper, Samuel L. Jackson, Christian Stevens, Christoph Waltz... Apie filmą: Paskutiniųjų keturių "Hario Poterio" filmų režisierius pristato naują nuotykių epą apie beždžionių surastą ir su...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Tarzanas: Džiunglių legenda / The Legend of Tarzan (2016) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Tarzanas: Džiunglių legenda


Originalus pavadinimas: The Legend of Tarzan
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Drama
Metai: 2016

Režisierius: David Yates
Vaidina: Alexander Skarsgård, Margot Robbie, Rory J. Saper, Samuel L. Jackson, Christian Stevens, Christoph Waltz...

Apie filmą: Paskutiniųjų keturių "Hario Poterio" filmų režisierius pristato naują nuotykių epą apie beždžionių surastą ir išaugintą žmonių vaiką Tarzaną. Gyvenimo džiunglėse etapą palikęs praeityje, kartu su mylima gražuole žmona Džeine (akt. Margot Robbie) lordas Greistokas (aktorius Alexander Skarsgård) gyvena Londone ir yra gerbiamas visuomenės narys. Vis tik, praėjus keliolikai metų, likimas jį nuveda atgal į Afrikos džiungles.

Anglijos parlamentas paskiria lordą Greistoką prekybos emisaru Konge. Lordas noriai imasi jam paskirtų pareigų ir išvyksta į Afriką, net neįtardamas, kad yra tik menka figūra didžiuliame keršto ir godumo plane, kurio autorius – didikas Leonas Romas, žinomas „Belgo“ pravarde (akt. Christoph‘as Waltz‘as). Belgas, savo ruožtu, ir baisiausiame sapne negalėjo tikėtis, kad stodamas prieš lordą Greistoką ir pagrobdamas jo žmoną Džeinę, pažadins tikrą žvėrį – džiunglių žmogų Tarzaną.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis) + [EN- Originalas]
Subtitrai: Lietuvių

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1152x480 (2.40:1), 23.976 fps, 1 764 Kbps (0.133 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps [LT]
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 640 Kbps [EN]


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų