0 comment | Ip Man 3 (2015) Chinese.. | view all

Torentas "Skambutis 2 / The Ring Two (2005) [WEB-DL 1080p] Siaubo, Mistinis" :: PiratuSala.lt

Skambutis 2 Originalus pavadinimas: The Ring Two Žanras: Siaubo, Mistinis Metai: 2005 Režisierius: Hideo Nakata Vaidina: Naomi Watts, Simon Baker, David Dorfman, Elizabeth Perkins ... Apie filmą: Žurnalistė Reičelė Keler, pirmoje dalyje susidūrė su mistine vaizdajuoste, kurią pažiūrėjus, suskamba telefonas ir paslaptingas balsas praneša, kad žiūrovas mirs lygiai po septynių dienų. Iš pradžių...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Skambutis 2 / The Ring Two (2005) [WEB-DL 1080p] Siaubo, Mistinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Skambutis 2


Originalus pavadinimas: The Ring Two
Žanras: Siaubo, Mistinis
Metai: 2005

Režisierius: Hideo Nakata
Vaidina: Naomi Watts, Simon Baker, David Dorfman, Elizabeth Perkins ...

Apie filmą: Žurnalistė Reičelė Keler, pirmoje dalyje susidūrė su mistine vaizdajuoste, kurią pažiūrėjus, suskamba telefonas ir paslaptingas balsas praneša, kad žiūrovas mirs lygiai po septynių dienų. Iš pradžių ši istorija jai kone kėlė juoką, tačiau keturių paauglių mirtis, žurnalistę privertė sunerimti.
Dar baisiau pasidarė, kai juostą peržiūrėjo mažametis Reičelės sūnus Aidanas. Tuomet moteris padarė viską, kad atskleistų mirtį sėjančios vaizdajuostės paslaptį ir atrodė, jog jai pavyko...
Kad būtų lengviau pamiršti kraupius išgyvenimus, Reičelė Keler su sūneliu atvyksta į nuošalų kalnų miestelį. Čia ji įsidarbina vietos laikraštyje, susiranda naujų draugų, pradeda naują gyvenimą.
Tačiau kaip tik tada, kai atrodo, jog patirtas siaubas liko kažkur toli praeityje, blogis vėl užgriūna triuškinančia jėga.
Susidomėjusi paslaptinga paauglių savižudybės istorija, Reičelė, neapsakomam savo siaubui, aptinka mistinės vaizdajuostės pėdsakus.Netrukus mirtinas pavojus gresia žurnalistės sūnui, o ji pati apkaltinama nusikaltimu, kurio nepadarė.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis - "Unknown" ) + Anglų (Originalas) / Rusų

Kokybė: WEB-DL 1080p
Video: AVC : 12.9 Mb/s : 1920 X 1080 : 23.976
Audio: AC3 : 256 - 384 ~ 640 kb/s : 2 - 6 channels : 48.0 KHz
Audio: AC3 : 256 - 384 ~ 640 kb/s : 2 - 6 channels : 48.0 KHz
Audio: AC3 : 256 - 384 ~ 640 kb/s : 2 - 6 channels : 48.0 KHz


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis