M3: Sono Kuroki Hagane | Ver Pelicula A Family Man | 7075 / 39

Torentas "Silpnybės / Sveiki atvykę į rojų / Vice (2015) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis" :: PiratuSala.lt

Silpnybės / Sveiki atvykę į rojų Originalus pavadinimas: Vice Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis Metai: 2015 Režisierius: Brian A Miller Vaidina: Ambyr Childers, Thomas Jane, Bryan Greenberg, Bruce Willis ... Apie filmą: Verslininkas Džiulianas Maiklsas (Bruce Willis) sukūrė neregėtą pasaulį, kuriame galima pabėgti nuo įgrisusios kasdienybės. Į jį atvykę poilsiautojai gali išpildyti savo –...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Silpnybės / Sveiki atvykę į rojų / Vice (2015) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Silpnybės / Sveiki atvykę į rojų


Originalus pavadinimas: Vice
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis
Metai: 2015

Režisierius: Brian A Miller
Vaidina: Ambyr Childers, Thomas Jane, Bryan Greenberg, Bruce Willis ...

Apie filmą: Verslininkas Džiulianas Maiklsas (Bruce Willis) sukūrė neregėtą pasaulį, kuriame galima pabėgti nuo įgrisusios kasdienybės. Į jį atvykę poilsiautojai gali išpildyti savo beprotiškiausias svajones. Šiame pasaulyje nėra taisyklių, įstatymų ir nėra pasekmių.

Utopiniame rojuje įkurdinti dirbtiniai gyventojai, kurie atrodo ir mąsto visai kaip žmonės ir pildo poilsiautojų įgeidžius. Tokius robotus atvykėliai gali žudyti, kovoti su jais, plėšti banką, vilioti ar juos mylėti. Viskas labai tikroviška.

Kai viena robotė tampa savarankiška ir pabėga, ji atsiduria tarp dviejų ugnių – ją gaudančių Džiuliano pakalikų ir detektyvo Rojaus, besistengiančio padaryti viską, kad uždarytų šį keistą kurortą ir visiems laikams sustabdytų plintančią agresiją.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Vytas Tulevičius, "SDI") + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1 056x440 (2,40:1), 23,976 kps, 1 696 kb/s
Audio: AAC, 48,0 kHz, 6 kanalai, 240 kb/s
Audio: AAC, 48,0 kHz, 6 kanalai, 224 kb/s

Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų