Army Of One BLuRayRip | kendji girac no me mires mas | Designated.Survivor.S01E20.HDTV.x264-KILLERS[ettv]

Torentas "Plėšikai / Braqueurs / The Crew (2015) [BDRip] Kriminalinis, Drama, Trileris" :: PiratuSala.lt

Plėšikai Originalus pavadinimas: Braqueurs / The Crew Žanras: Kriminalinis, Drama, Trileris Metai: 2015 Režisierius: Julien Leclercq Vaidina: Sami Bouajila, Guillaume Gouix, Youssef Hajdi, Redouane Behache ... Apie filmą: Prancūzų režisieriaus Julieno Leclercqo trileris. Šios istorijos herojai – įstatymus laužančios kompanijos nariai. Janis vadovauja mažai grupuotei, kuri įsilaužia į Iki į o...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Plėšikai / Braqueurs / The Crew (2015) [BDRip] Kriminalinis, Drama, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Plėšikai


Originalus pavadinimas: Braqueurs / The Crew
Žanras: Kriminalinis, Drama, Trileris
Metai: 2015

Režisierius: Julien Leclercq
Vaidina: Sami Bouajila, Guillaume Gouix, Youssef Hajdi, Redouane Behache ...

Apie filmą: Prancūzų režisieriaus Julieno Leclercqo trileris. Šios istorijos herojai – įstatymus laužančios kompanijos nariai. Janis vadovauja mažai grupuotei, kuri įsilaužia į šarvuotus mikroautobusus.

Iki dantų ginkluoti gaujos vyrukai patenka į bėdą, kai vienas jų nelegaliai parduoda ginklą, panaudotą paskutiniame užpuolime.

Ginklas išdavikas atsiduria kitos nusikalstamos grupuotės rankose, o Janio kolega patenka į policininkų akiratį. Ar pavyks išsisukti?

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Tomas Ališauskas, "LNK") + originalus (prancūzų)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1 108x464 (2,40:1), 23,976 kps, 2 226 kb/s
Audio: AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 230 kb/s
Audio: AC-3, 48,0 kHz, 2 kanalai, 120 kb/s


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų