Carson Daly 2016.04.06 Thomas Lennon | Warrant - Louder Harder Faster (2017) | Season 11 Episode 11 - Quickie

Torentas "Pjūklo ketera / Hacksaw Ridge (2016) [BDRip] Drama, Istorinis, Karinis" :: PiratuSala.lt

Pjūklo ketera Originalus pavadinimas: Hacksaw Ridge Žanras: Drama, Istorinis, Karinis Metai: 2016 Režisierius: Mel Gibson Vaidina: Andrew Garfield, Richard Pyros, Jacob Warner, Milo Gibson ... Apie filmą: Antrasis pasaulinis karas.Amerikiečių armijos medikas Desmondas Dosas tikėjo karo būtinybe, tačiau manė, jog žudymas yra nereikalingas, perteklinis blogis. Jis tapo pirmuoju kariu dėl į Net...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Pjūklo ketera / Hacksaw Ridge (2016) [BDRip] Drama, Istorinis, Karinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Pjūklo ketera

Originalus pavadinimas: Hacksaw Ridge
Žanras: Drama, Istorinis, Karinis
Metai: 2016

Režisierius: Mel Gibson
Vaidina: Andrew Garfield, Richard Pyros, Jacob Warner, Milo Gibson ...

Apie filmą: Antrasis pasaulinis karas.Amerikiečių armijos medikas Desmondas Dosas tikėjo karo būtinybe, tačiau manė, jog žudymas yra nereikalingas, perteklinis blogis. Jis tapo pirmuoju kariu istorijoje, dėl pacifistinių įsitikinimų atsisakiusiu į rankas paimti ginklą. Net ir mirtinas pavojus kovos lauke neprivertė jo išsižadėti savo pažiūrų ir įsitikinimų.

Kruviname Okinavos mūšyje beginklis Dosas, nuolat apšaudomas priešų ugnies, iš mūšio lauko išnešė 75 sužeistus amerikiečių karius ir suteikė medicininę pagalbą daugybei kitų. Kelis kartus kliudytas snaiperių ir netgi sužeistas granatos sprogimo, ginklo į rankas taip ir nepaėmęs Dosas išgyveno Okinavos pragarą ir tapo pirmuoju pacifistu istorijoje, apdovanotu Kongreso Garbės medaliu.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių profesionalus (Linas Kalėda, "SDI") / originalus (anglų, japonų)

Kokybė: BDRip
Video: AVC : 1 779 Kbps : 1 104 x 460 : 23.976 fps
Audio: AAC : ~240kbps : 6 channels : 48.0 KHz Language : Lithuanian
Audio: AAC : ~224kbps : 6 channels : 48.0 KHz Language : English


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų