Instructional DVD for Guitar - Mat Gurman - 50 Licks Blues Style | The Secret Circle | Score: A Film Music Documentary (Original Soundtrack)

Torentas "Paguoda / Solace (2015) [BDRip] Kriminalinis, Drama, Mistinis" :: PiratuSala.lt

Paguoda Originalus pavadinimas: Solace Žanras: Kriminalinis, Drama, Mistinis Metai: 2015 Režisierius: Afonso Poyart Vaidina: Anthony Hopkins, Jeffrey Dean Morgan, Abbie Cornish, Colin Farrell ... Apie filmą: Daktaras Džonas Klensis (Anthony Hopkinsas) po dukters mirties ir skyrybų su žmona dvejus metus gyveno atsiskyręs nuo pasaulio. Dėl savo ypatingų gebėjimų Džonas sulaukia pagalbos iš jo ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Paguoda / Solace (2015) [BDRip] Kriminalinis, Drama, Mistinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Paguoda


Originalus pavadinimas: Solace
Žanras: Kriminalinis, Drama, Mistinis
Metai: 2015

Režisierius: Afonso Poyart
Vaidina: Anthony Hopkins, Jeffrey Dean Morgan, Abbie Cornish, Colin Farrell ...

Apie filmą: Daktaras Džonas Klensis (Anthony Hopkinsas) po dukters mirties ir skyrybų su žmona dvejus metus gyveno atsiskyręs nuo pasaulio. Dėl savo ypatingų gebėjimų Džonas sulaukia pagalbos prašymo iš FTB. Buvęs jo kolega agentas Džo niekaip negali išnarplioti žudiko maniako schemų. Džonas nenori nė girdėti apie bylą, tačiau kai jį aplanko lemtinga vizija, persigalvoja.

Išskirtinė gydytojo intuicija parodo, kad nusikaltimus vykdo Čarlzas Ambrozas (Colinas Farrellas), tačiau jo sugauti taip lengvai nepavyks, nes nusikaltėlis irgi turi išskirtinių galių, ir jo vizijos smarkiai lenkia gydytojo regėjimus. Nors kova nebus lygi, daktaras Džonas ir FTB agentas Džo pasiryžę neleisti žudikui netrukdomam daryti nusikaltimus.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Vytas Tulevičius, "SDI") + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC : 1 594 Kbps : 1 052 X 436 : 23.976 fps
Audio: AAC : ~240kbps : 6 channels : 48.0 KHz : Lithuanian
Audio: AAC : ~2226kbps : 6 channels : 48.0 KHz : English


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų