Unbowed (Movie) | Unborn but Forgotten (Movie) | U.F.O. (Movie)

Torentas "Loganas. Ernis / Logan (2017) [WEBRip] Veiksmo, Drama, Mokslinis" :: PiratuSala.lt

Loganas. Ernis Originalus pavadinimas: Logan Žanras: Veiksmo, Drama, Mokslinis Metai: 2017 Režisierius: James Mangold Vaidina: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Dafne Keen, Boyd Holbrook ... Apie filmą: Tai – jau dešimtasis „Iksmenų“ serijos filmas ir trečioji bei paskutinė „Ernio“ trilogijos dalis, kurioje pasaulis bus visiškai nebe toks, o pagrindinis herojus – pasenęs, nusilpęs ir trilogijos...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Loganas. Ernis / Logan (2017) [WEBRip] Veiksmo, Drama, Mokslinis Bronzinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Loganas. Ernis

Originalus pavadinimas: Logan
Žanras: Veiksmo, Drama, Mokslinis
Metai: 2017

Režisierius: James Mangold
Vaidina: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Dafne Keen, Boyd Holbrook ...

Apie filmą: Tai – jau dešimtasis „Iksmenų“ serijos filmas ir trečioji bei paskutinė „Ernio“ trilogijos dalis, kurioje pasaulis bus visiškai nebe toks, o pagrindinis herojus – pasenęs, nusilpęs ir neryžtingas.

Paskutiniosios trilogijos dalies veiksmas žiūrovus nukelia į ateitį. Sunaikinus mutantus ir jų pasaulį čia liko tik Loganas ir Profesorius X. Loganas jau susenęs ir beprarandantis savo ypatingas galias: kūnas nebepajėgia pats išgydyti patirtų žaizdų, todėl jo oda išvagota senų randų. Profesorius X irgi nebe toks, kaip anksčiau – jį įveikė Alzhaimerio liga, todėl jis beveik nieko nebepamena.

Nusilpę ir pavargę herojai vis dėlto bus priversti stoti į dar vieną kovą prieš blogį ir išgelbėti jauną mergaitę Laurą, kuri yra labai panaši į Loganą. Galbūt mutantų pasaulis dar turi vilčių atgimti?

„Iksmenų“ gerbėjai gali būti ramūs – į filmo režisieriaus kėdę sėdo patyręs šių filmų meistras – Jamesas Mangoldas, prieš tai režisavęs „Ernį“. Pagrindinis vaidmuo vėl buvo patikėtas Hughui Jackmanui, filme taip pat vaidina Patrickas Stewartas, Richardas E. Grantas, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez ir kiti.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, daugiabalsis - Duff Man ir Demencija) + Anglų (Originalas)

Formatas: Matroska (.mkv)
Trukmė: 2 v 17 min 20 s 96 ms
Dydis: 3,06 GiB
Vaizdas: AVC, 1920x1080 (16:9), 29,756 kps, 2 803 kb/s
Garsas: Lietuvių AC-3, 48,0 kHz, 2kanalai, 192 kb/s
Garsas: Anglų AC-3, 48,0 kHz, 2kanalai, 192 kb/s
*Korėjiečių neatjungiami titrai.

Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintisflesas
KomentarasParašė 2017-04-14 18:48Naudinga: +3

sukurė su erniu nesamone, sakė ernis nesensta, o čia aktorius visalaika toks pat ir visi matom kad sensta :D ( Sensta labai lėtai, o čia sensta kaip žmogus, tikriausiai nenori keist aktoriaus)
 
vaidotas753
KomentarasParašė 2017-04-14 22:14Naudinga: 0

pagaliau pagaliau lietuviu kalba ir gera kokybe pagaliau....
 
taisas
KomentarasParašė 2017-04-18 20:05Naudinga: +1

geras filmas.verta ziuret :clap2: