Never Let You Go | 100 Amazing Mixed Wallpapers {Pack -147} [Isohunt.to] | Portugal

Torentas "Kontroliuojamos ribos / The Limits of Control (2009) [BDRip] Kriminalinis, Drama, Mistinis" :: PiratuSala.lt

Kontroliuojamos ribos Originalus pavadinimas: The Limits of Control Žanras: Kriminalinis, Drama, Mistinis Metai: 2009 Režisierius: Jim Jarmusch Vaidina: Isaach De Bankolé, Alex Descas, Jean-François Stévenin, Óscar Jaenada ... Apie filmą: „Kontroliuojamos ribos“ – tai dueto, kuris mėgsta eksperimentuoti ir filosofiškai kontempliuoti, darbas. Operatorius Ch. Doyle‘as, dažnai dirbantis su Wong...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Kontroliuojamos ribos / The Limits of Control (2009) [BDRip] Kriminalinis, Drama, Mistinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Kontroliuojamos ribos


Originalus pavadinimas: The Limits of Control
Žanras: Kriminalinis, Drama, Mistinis
Metai: 2009

Režisierius: Jim Jarmusch
Vaidina: Isaach De Bankolé, Alex Descas, Jean-François Stévenin, Óscar Jaenada ...

Apie filmą: „Kontroliuojamos ribos“ – tai dueto, kuris mėgsta eksperimentuoti ir filosofiškai kontempliuoti, darbas. Operatorius Ch. Doyle‘as, dažnai dirbantis su Wong Kar-Wai‘umi, meistriškai perteikė J. Jarmuscho konstruojamą siurrealistinę atmosferą.

Filme nė vienas veikėjas neturi vardo. Net ir pagrindinis personažas vadinamas „Vienišiumi“. Apie jį nieko nežinoma, išskyrus tai, kad jis – samdomas žudikas.

Su užduotimi į Ispaniją „Vienišių“ išsiunčia du prancūzai. Bekeliaudamas herojus sutiks spalvingiausių personažų (vaidmenis atlieka Tilda Swinton, Luisas Tosaras, Johnas Hurtas, Gaelis Garcia Bernalis, Bill Murray'us). Jis klausysis įdomių monologų, specifinių patarimų ir rinks degtukų dėžutėse perduodamus koduotus pranešimus.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Darius Baltunis, "Balticum televizija" ) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 720x384 (2,40:1), 23,976 kps, 1 680 kb/s
Audio: AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 384 kb/s
Audio: AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 384 kb/s


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų