Gaz de France | Eps4 Monster Hunter Stories RIDE ON | The mummy (La momia) (2017)

Torentas "Kelyje po Europą / Eurotrip (2004) [BDRip] Nuotykių, Komedija" :: PiratuSala.lt

Kelyje po Europą Originalus pavadinimas: Eurotrip Žanras: Nuotykių, Komedija Metai: 2004 Režisierius: Jeff Schaffer Vaidina: Scott Mechlowicz, Jacob Pitts, Michelle Trachtenberg, Matt Damon, David Hasselhoff, Vinnie Jones, Lucy Lawless, Fred Armisen, Cathy Meils, Nial Iskhakov, Travis Wester, Kristin Kreuk Apie filmą: Teisę studijuojančiam Skotui baigėsi sunkūs mokslai, o kartu su jais ir su...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Kelyje po Europą / Eurotrip (2004) [BDRip] Nuotykių, Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Kelyje po Europą


Originalus pavadinimas: Eurotrip
Žanras: Nuotykių, Komedija
Metai: 2004

Režisierius: Jeff Schaffer
Vaidina: Scott Mechlowicz, Jacob Pitts, Michelle Trachtenberg, Matt Damon, David Hasselhoff, Vinnie Jones, Lucy Lawless, Fred Armisen, Cathy Meils, Nial Iskhakov, Travis Wester, Kristin Kreuk

Apie filmą: Teisę studijuojančiam Skotui baigėsi sunkūs mokslai, o kartu su jais baigėsi ir meilės romanas su ypač neištikima mergina Fiona, kuri be jokio sąžinės graužimo puola į roko žvaigždės glėbį. Maža to, populiarusis muzikantas Donis paleidžia į eterį savo naujausią dainą "Skotis nieko nežino", kurioje skamba tokie žodžiai: "Skotis nieko nežino, ką mudu su Fiona kiekvieną sekmadienį darome mano furgone".

Gyvenimu nusivylęs jaunuolis pasiguodžia Vokietijoje gyvenančiam internetiniam draugui Mikui, su kuriuo ilgą laiką susirašinėjo elektroniniu paštu. Iš Miko gavęs nedviprasmišką žinutę, siūlančią padėti numalšinti liūdesį. Susinervinęs Skotas nusiunčia ne patį maloniausią atsakymą, tačiau išaiškėja, kad internetinis draugas Mikas iš tiesų yra… nuostabaus grožio mergina Mieke.

Skotui belieka vienintelė galimybė - keliauti į Berlyną, susirasti žaviąją Miekę ir paaiškinti jai apie įvykusį nesusipratimą. Tokia idėja labiausiai sudomina geriausią jo draugą Kuperį, kuris yra tiesiog pamišęs dėl sekso ir pasiilgęs nutrūktgalviškų kelionių po Europą. Jaunasis keliauninkas ryžtasi patyliukais išeiti iš darbo niekam apie tai nepranešęs ir visus skambučius peradresuoja į savo mobilų telefoną, kad galėtų ramiai apsimesti labai darbščiu ir pavyzdingu darbuotoju.
Draugužiai atskrenda į Londoną. Tačiau čia jiems teks grožėtis ne tik Big Beno laikrodžiu ar Tauerio tiltu, bet ir susipažinti su komandos "Manchester United" pralaimėjimo įsiutintais futbolo chuliganais.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių profesionalus (Vytas Tulevičius, "SDI") / Anglų

Kokybė: BDRip
Video: 720x400 (1.80:1), 23.976 fps, XviD build 64 ~1721 kbps avg, 0.25 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~384 kbps
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 2/0 (L,R) ch, ~192 kbps


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų