0 Reviews | [MSOMS-ANIME] Planetes [05][JP-AR][1280x720][AC828DFB].mkv | Black Butterfly

Torentas "Kalifornijos svajos / La La Land (2016) [WEB-DL] Komedija, Drama, Muzikinis" :: PiratuSala.lt

Kalifornijos svajos Originalus pavadinimas: La La Land Žanras: Komedija, Drama, Muzikinisal Metai: 2016 Režisierius: Damien Chazelle Vaidina: Ryan Gosling, Emma Stone, Amiée Conn, Terry Walters ... Apie filmą: Mija (aktorė Emma Stone) dievina senuosius Holivudo filmus ir trokšta tapti aktore. Tačiau dabartiniame tų pačių tikslų siekiančių žmonių perpildytame Los Andžele tai nėra taip Kol kas...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Kalifornijos svajos / La La Land (2016) [WEB-DL] Komedija, Drama, Muzikinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Kalifornijos svajos

Originalus pavadinimas: La La Land
Žanras: Komedija, Drama, Muzikinisal
Metai: 2016

Režisierius: Damien Chazelle
Vaidina: Ryan Gosling, Emma Stone, Amiée Conn, Terry Walters ...

Apie filmą: Mija (aktorė Emma Stone) dievina senuosius Holivudo filmus ir trokšta tapti aktore. Tačiau dabartiniame tų pačių tikslų siekiančių žmonių perpildytame Los Andžele tai nėra taip paprasta. Kol kas Mija pasiekė tik tiek, kad aptarnauja žvaigždes vienos kino studijos kavinėje. Su panašiomis problemomis susiduria ir jaunas džiazo pianistas Sebastijanas (akt. Ryan‘as Gosling‘as). Vaikinas svajoja atidaryti savo muzikos klubą, tačiau tam reikia didelių pinigų, tad muzikantas vakarais uždarbiauja kitiems priklausančiuose baruose.

Romantiški ir senaisiais idealais besivadovaujantys jaunuoliai sunkiai pritampa dabartiniame pinigų valdomame pasaulyje. Drovumo kaustomi Mija ir Sebastijanas, nors ir atpažįsta vienas kitame giminingą sielą, ne iš karto pasiduoda širdyje užgimstantiems jausmams. Tačiau jų naivumas ir nesuvaidintas nuoširdumas pagaliau pastūmėja juos vienas kitam į glėbį. Ar kartu jie sugebės atsilaikyti prieš materialaus pasaulio pagundas, ar žiauri realybė juos vis tik nugalės?

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, daugiabalsis - anglisss ir Demencija) + Anglų (Originalas)

Kokybė: WEB-DL
Video: AVC, 1152x448 (2,571), 23,976 (24000/1001) kps, 1 668 kb/s
Audio: Lietuvių AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 384 kb/s
Audio: Anglų AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 384 kb/s
Subtitrai: Lietuvių UTF-8, Default: Yes
Subtitrai: Lietuvių UTF-8, Default: No
Subtitrai: Anglų UTF-8, Default: No

Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų