El bebé jefazo 2017 hd película .avi | Familijny | Yo-Kai Watch!

Torentas "Išpirka / Ransom (1996) [BDRip] Kriminalinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Išpirka Originalus pavadinimas: Ransom Žanras: Kriminalinis, Trileris Metai: 1996 Režisierius: Ron Howard Vaidina: Mel Gibson, Rene Russo, Brawley Nolte, Gary Sinise ... Apie filmą: Klestinčios oro linijos savininkas Tomas Mulenas turtus susikrovė sunkiu ir sąžiningu darbu. Šaunią jo šeimą ištinka tragedija – pagrobiamas sūnus. Nusikaltėliai reikalauja dviejų milijonų dolerių. Iš pradžių į į...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Išpirka / Ransom (1996) [BDRip] Kriminalinis, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Išpirka


Originalus pavadinimas: Ransom
Žanras: Kriminalinis, Trileris
Metai: 1996

Režisierius: Ron Howard
Vaidina: Mel Gibson, Rene Russo, Brawley Nolte, Gary Sinise ...

Apie filmą: Klestinčios oro linijos savininkas Tomas Mulenas turtus susikrovė sunkiu ir sąžiningu darbu. Šaunią jo šeimą ištinka tragedija – pagrobiamas sūnus. Nusikaltėliai reikalauja dviejų milijonų dolerių. Iš pradžių Tomas ketina sumokėti išpirką. Tačiau vėliau kreipiasi į FTB.

Kai pinigų iškeitimo į sūnų operacija nepasiseka, vyras ryžtasi pats jį susigrąžinti ir atskleisti kruopščiai parengtą pagrobimo planą. Tomas griebiasi desperatiškų ir netikėtų priemonių: per televiziją praneša, kad išpirkos milijonai dabar skiriami už... sūnaus grobikų galvas!

Melas Gibsonas už vaidmenį šiame filme buvo nominuotas Auksiniam gaubliui.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Rytis Zemkauskas, "LNK") + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 704x384 (2,40:1), 23,976 kps, 1 915 kb/s
Audio: LT: AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 448 kb/s
Audio: EN: AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 192 kb/s


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų