Glass no le | Once Upon A Time Temporada 6 HDTV 720p Castellano Mega 1/23 | Animowany

Torentas "Grobis / The Prey / La proie (2011) [BDRip] Veiksmo, Kriminalinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Grobis Originalus pavadinimas: The Prey / La proie Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Trileris Metai: 2011 Režisierius: Eric Valette Vaidina: Albert Dupontel, Alice Taglioni, Stéphane Debac, Sergi López ... Apie filmą: Paslaptingas gražuolis Frenkas (akt. Albertas Dupontelis), nuteistas už banko plėšimą, pabėga iš kalėjimo, kad surastų kartu kalėjusį Maurelį (akt. Stéphane´as Debac´as), jo žmoną...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Grobis / The Prey / La proie (2011) [BDRip] Veiksmo, Kriminalinis, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Grobis


Originalus pavadinimas: The Prey / La proie
Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Trileris
Metai: 2011

Režisierius: Eric Valette
Vaidina: Albert Dupontel, Alice Taglioni, Stéphane Debac, Sergi López ...

Apie filmą: Paslaptingas gražuolis Frenkas (akt. Albertas Dupontelis), nuteistas už banko plėšimą, pabėga iš kalėjimo, kad surastų kartu kalėjusį Maurelį (akt. Stéphane´as Debac´as), pagrobusį jo žmoną ir dukrą, bei priverstų prisiimti atsakomybę už kelias žmogžudystes.

Bėglio bylą tiria detektyvė Klara Linni (akt. Alice Taglioni), o šis netrukus tampa didžiausiu visuomenė priešu. Prasideda žiauri ir jokių ribų nepaisanti žmogaus medžioklė, skatinanti tris pagrindinius veikėjus imtis kraštutinių veiksmų, tačiau kas bus medžiotojas, o kas – grobis?

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Tomas Bandza, "SDI" ) + Prancūzų

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 720x304 (2,40:1), 23,976 kps, 1 402 kb/s
Audio: AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 384 kb/s
Audio: FR AC-3, 48,0 kHz, 2 kanalai, 192 kb/s


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų