Dangdut Palapa | StitchersS3-E22017-06-12 | Cincuenta Sombras Mas Oscuras .. BluRayRip AC3 5.1

Torentas "Dvasia šarvuose / Ghost in the Shell (2017) [HDRip] Veiksmo, Kriminalinis, Drama" :: PiratuSala.lt

Dvasia šarvuose Originalus pavadinimas: Ghost in the Shell Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Drama Metai: 2017 Režisierius: Rupert Sanders Vaidina: Scarlett Johansson, Pilou Asbæk, Takeshi Kitano, Juliette Binoche ... Apie filmą: Ateities Japonijoje kompanija „Hanka Robotic“ pirmauja kiborgų technologijų tyrimuose ir gamyboje. Kompanijos pasididžiavimas – Majorė (kurią vaidina Scarlett pajėgų –...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Dvasia šarvuose / Ghost in the Shell (2017) [HDRip] Veiksmo, Kriminalinis, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Dvasia šarvuose

Originalus pavadinimas: Ghost in the Shell
Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Drama
Metai: 2017

Režisierius: Rupert Sanders
Vaidina: Scarlett Johansson, Pilou Asbæk, Takeshi Kitano, Juliette Binoche ...

Apie filmą: Ateities Japonijoje kompanija „Hanka Robotic“ pirmauja kiborgų technologijų tyrimuose ir gamyboje. Kompanijos pasididžiavimas – Majorė (kurią vaidina Scarlett Johansson), vadovaujanti ypatingam specialiųjų pajėgų padaliniui – Devintajam Skyriui. Kažkada buvusi žmogumi, o dabar – technologijos stebuklas, kuriam nėra lygių, Majorė ir jos padalinys kovoja prieš lygiai taip pat nuolat tobulėjančius kibernetinius nusikaltėlius, hakerius, pavojingiausius ekstremistus ir psichopatus.

Vieną dieną Devintajam Skyriui iššūkį meta paslaptingas priešas, siekiantis sunaikinti kompaniją „Hanka Robotic“ ir jos vykdomą dirbtinio intelekto tobulinimo programą. Dabar grėsmė iškyla ne tik miesto ar šalies tvarkai, bet ir pačios Majorės gyvybei. Sekdama priešo pėdsakais, Majorė sužino vis daugiau detalių apie savo pačios žmogiškąją praeitį.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, daugiabalsis - anglisss ir Sonata) + Anglų (Originalas)

Kokybė: HDRip
Vaizdas: AVC, 1024x576 (16:9), 30,000 kps, 2 532 kb/s
Garsas: Lietuvių AC-3, 48,0 kHz, 2kanalai, 192 kb/s
Garsas: Anglų AC-3, 48,0 kHz, 2kanalai, 192 kb/s
*Korėjiečių neatjungiami titrai.

Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų