plaza-rocket league the fate of the furious update v1 34 | Share on Google Plus Share | Download

Torentas "Dingusioji / Gone Baby Gone (2007) [BDRip] Drama, Kriminalinis" :: PiratuSala.lt

Dingusioji Originalus pavadinimas: Gone Baby Gone Žanras: Drama, Kriminalinis Metai: 2007 Režisierius: Ben Affleck Vaidina: Casey Affleck, Michelle Monaghan, Morgan Freeman, Ed Harris, John Ashton, Amy Ryan, Amy Madigan, Titus Welliver, Michael K. Williams, Edi Gathegi, Mark Margolis, Madeline O`Brien, Slaine, Trudi Goodman, Matthew Maher Apie filmą: Tiesiog iš savo namų, esančių viename jos...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Dingusioji / Gone Baby Gone (2007) [BDRip] Drama, Kriminalinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Dingusioji


Originalus pavadinimas: Gone Baby Gone
Žanras: Drama, Kriminalinis
Metai: 2007

Režisierius: Ben Affleck
Vaidina: Casey Affleck, Michelle Monaghan, Morgan Freeman, Ed Harris, John Ashton, Amy Ryan, Amy Madigan, Titus Welliver, Michael K. Williams, Edi Gathegi, Mark Margolis, Madeline O`Brien, Slaine, Trudi Goodman, Matthew Maher

Apie filmą: Tiesiog iš savo namų, esančių viename Bostono kvartale, dingsta ketverių metukų mergaitė. Dingusios vaiko teta, nesulaukusi pakankamų, jos nuomone, pastangų iš policijos atstovų, pasamdo du privačius detektyvus Patriką (Casey‘is Affleck) ir Angie (akt. Michelle Monaghan).

Nors abu sekliai bando atsisakyti naujo tyrimo, motyvuodami, kad dingusių vaikų bylos nėra jų specializacija, dingusios mergaitės šeima nori būtent šios poros. Pirma, jie – ne policija, antra, detektyvai patys kilę iš kaimynystės, tad pažįsta visus aplinkinius.
Pamažu bylos detalės pradeda piešti vientisą paveikslą. Detektyvai bendrauja su narkotikų prekeiviais, gaujų nariais, pedofilais bei kitokio plauko nusikaltėliais ir žingsnis po žingsnio artėja prie pagrobtos mažametės.
Tačiau nė vienas nenujaučia, kad tikroji moralinė dilema ir didžiausi sunkumai jų laukia tuomet, kai atrodys, jog byla jau išspręsta.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis (Vytas Tulevičius, "SDI", "TV3" užsakymu) / Anglų

Kokybė: BDRip
Video: 720x384 (1.88:1), 23.976 fps, XviD build 50 ~1732 kbps avg, 0.26 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~384 kbps
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~384 kbps


Filmo pristatymas:

Youtube

torentaitorentaitorentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų