• The Tunnel | Film Loup En Streaming | The Goldbergs Saison 1

Torentas "Blogasis Santa / Bad Santa (2003) [UNRATED] [BDRip] Komedija, Kriminalinis, Drama" :: PiratuSala.lt

Blogasis Santa Originalus pavadinimas: Bad Santa Žanras: Komedija, Kriminalinis, Drama Metai: 2003 Režisierius: Terry Zwigoff Vaidina: Billy Bob Thornton, Tony Cox, Brett Kelly, Lauren Graham ... Apie filmą: Vilis T.Soukas kiekvienų metų pabaigoje nenoromis pasipuošia raudonu kostiumu ir kepure, užsimaukšlina baltų plaukų peruką, prisiklijuoja barzdą ir ūsus. Visa tai gyvenimo prasmės daro +...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Blogasis Santa / Bad Santa (2003) [UNRATED] [BDRip] Komedija, Kriminalinis, Drama Kalėdinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Blogasis Santa

Originalus pavadinimas: Bad Santa
Žanras: Komedija, Kriminalinis, Drama
Metai: 2003

Režisierius: Terry Zwigoff
Vaidina: Billy Bob Thornton, Tony Cox, Brett Kelly, Lauren Graham ...

Apie filmą: Vilis T.Soukas kiekvienų metų pabaigoje nenoromis pasipuošia raudonu kostiumu ir kepure, užsimaukšlina baltų plaukų peruką, prisiklijuoja barzdą ir ūsus. Visa tai gyvenimo prasmės niekaip nerandantis vyrukas daro vien tik tam, kad turėtų progą užsidirbti krūvą pinigų ir ramiai laukti kitų šv. Kalėdų. Jam visiškai nerūpi magiška laukiamiausios metų šventės atmosfera ir įtikėjusių kalėdiniais stebuklais vaikų norai.

Tačiau tokio nepaprasto, netradicinio ir blogo Kalėdų senelio jūs dar niekuomet nesate regėję! Vilis yra nepataisomas alkoholikas, nepraustaburnis keikūnas, prasirūkęs smirdalius ir analinio sekso maniakas. Jo generalinis vadybininkas liliputas Markusas, kuris vaidina Kalėdų senelio Elfą, nekenčia tokio nevykusio partnerio, bet neturi kitokios išeities, nes prieš kiekvienas šv. Kalėdas sutaria dėl darbo dideliame prekybos centre.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis Rytis Zemkauskas, "LNK") + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC Aspect : 1092 x 592 (1.845) at 23.976 fps
Audio: AAC Infos : 6 channels, 48.0 KHz Language : lt
Audio: AAC Infos : 6 channels, 48.0 KHz Language : en


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų