A Bossa Love Mp3 | Secrets of Grindea v0 700b rar | Rachel Nichols

Torentas "Atvykimas / Arrival (2016) [BD-Remux] Drama, Mistinis, Mokslinis" :: PiratuSala.lt

Atvykimas Originalus pavadinimas: Arrival Žanras: Drama, Mistinis, Mokslinis Metai: 2016 Režisierius: Denis Villeneuve Vaidina: Amy Adams, Jeremy Renner, Forest Whitaker, Michael Stuhlbarg ... Apie filmą: „Atvykimas“. Įtampos kupina juosta apie kontaktą su nežemiška civilizacija. Klausimas, ar esame vieni šioje begalinėje visatoje, žmoniją kamuoja jau labai seniai. Tačiau kad ir kiek apie su...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Atvykimas / Arrival (2016) [BD-Remux] Drama, Mistinis, Mokslinis Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Atvykimas

Originalus pavadinimas: Arrival
Žanras: Drama, Mistinis, Mokslinis
Metai: 2016

Režisierius: Denis Villeneuve
Vaidina: Amy Adams, Jeremy Renner, Forest Whitaker, Michael Stuhlbarg ...

Apie filmą:
„Atvykimas“. Įtampos kupina juosta apie kontaktą su nežemiška civilizacija.

Klausimas, ar esame vieni šioje begalinėje visatoje, žmoniją kamuoja jau labai seniai. Tačiau kad ir kiek apie tai būtų mąstyta, pirmasis kontaktas su svetima civilizacija visuomet bus netikėtas ir gąsdinantis. Kai vieną dieną skirtingose pasaulio vietose nusileidžia keliolika milžiniškų kosminių laivų, daugybė žmonių puola į paniką. Tačiau kai kelias dienas nieko blogo nenutinka, žmonės ima ruoštis užmegzti kontaktą.

Valdžios atstovai pagalbos kreipiasi į vieną geriausių pasaulio lingvisčių Luizą Benks (aktorė Amy Adams). Jai skiriama užduotis pabandyti užmegzti pirmąjį kontaktą ir išsiaiškinti atvykėlių ketinimus Žemės atžvilgiu. Pirmą kartą patekusi į ateivių laivą, Luiza net neįsivaizduoja, nuo ko pradėti. Tačiau po kelių valandų pora jos idėjų pasiteisina: svetimieji akivaizdžiai linkę bendrauti. Prasideda sunkioji darbo dalis: pabandyti suvokti visiškai svetimą kalbą ir pabandyti surasti bendrų komunikacijos taškų.

Tačiau pasaulyje netrūksta ir žmonių, nusiteikusių visiškai priešingai ir įsitikinusių, kad reikia kuo greičiau smogti ateiviams, kol šie nepradėjo atakos pirmieji. Įtampa vis labiau auga ir Luizos pečius užgriūva milžiniška atsakomybė – nes menkiausia klaida gali lemti žmonijos išnykimą.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis - anglisss) + 2xAnglų (Originalas) / Rusų
Subtitrai: Lt titrai mėg., anglisss, 2xRusų, 2xAnglų

Kokybė: BD-Remux
Formatas: Matroska (.mkv)
Trukmė: 1 v 56 min 26 s 336 ms
Vaizdas: AVC, 1920x1080 (16:9), 23,976 (24000/1001) kps, 27,3 Mb/s
Garsas: Lietuvių AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 448 kb/s
Garsas: Rusų AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 384 kb/s
Garsas: Anglų DTS, 48,0 kHz, 8 kanalai / 6 kanalai, 4 207 kb/s / 1 509 kb/s
Garsas: Anglų AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 640 kb/s
Subtitrai: Lietuvių UTF-8, Default: No
Subtitrai: Anglų PGS, Default: No
Subtitrai: Rusų PGS, Default: No
Subtitrai: Rusų PGS, Default: No
Subtitrai: Anglų PGS, Default: No


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų