2016 BluRayRip | Watch Now | Ian Cauble

Torentas "Aklavietė / Standoff (2016) [BDRip] Drama, Trileris" :: PiratuSala.lt

Aklavietė Originalus pavadinimas: Standoff Žanras: Drama, Trileris Metai: 2016 Režisierius: Adam Alleca Vaidina: Thomas Jane, Laurence Fishburne, Ella Ballentine, Ted Atherton ... Apie filmą: Susitepęs veteranas Karteris turi šansą atgauti garbingą vardą, apsaugodamas dvylikametę nuo samdomo žudiko. Mergaitę siekiama pašalinti, nes ji yra svarbi liudytoja žmogžudystės byloje. Karteris turi -...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Aklavietė / Standoff (2016) [BDRip] Drama, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Aklavietė


Originalus pavadinimas: Standoff
Žanras: Drama, Trileris
Metai: 2016

Režisierius: Adam Alleca
Vaidina: Thomas Jane, Laurence Fishburne, Ella Ballentine, Ted Atherton ...

Apie filmą: Susitepęs veteranas Karteris turi šansą atgauti garbingą vardą, apsaugodamas dvylikametę nuo samdomo žudiko. Mergaitę siekiama pašalinti, nes ji yra svarbi liudytoja žmogžudystės byloje.

Karteris turi pasitelkti visus fizinius ir psichologinius įgūdžius, kad sumėtytų pėdas ir apgautų persekiotoją. Ar jam pavyks išgelbėti tokią svarbią liudytoją?

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Tomas Ališauskas, "LNK") + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC : 1 952 Kbps : 1 096 x 460 : 23.976 fps
Audio: AAC : ~240kbps : 6 channels : 48.0 KHz Language : Lithuanian
Audio: AAC : ~224kbps : 6 channels : 48.0 KHz Language : English


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintisvidme92
KomentarasParašė 2017-04-15 12:39Naudinga: 0

LABAIIIIII GERAS FILMAS.
RETA TOKIŲ.
NESIGAILĖSITE