Xmas snow | Movies' News Discussions | View this forum's RSS feed

Torentas "Dainuok / Sing (2016) [BDRip] Animaciniai, Komedijos, Šeimai, Muzikiniai" :: PiratuSala.lt

Dainuok Originalus pavadinimas: Sing Žanras: Animaciniai, Komedijos, Šeimai, Muzikiniai Metai: 2016 Režisierius: Garth Jennings, Christophe Lourdelet Vaidina: Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Seth MacFarlane, Scarlett Johansson Apie filmą: Koalos Basterio valdomam muzikiniam klubui – sunkios dienos. Klientų vis mažiau, nes miesto žvėrys susirado kitų pramogų. Tikėdamasi vėl sugrąžinti...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Dainuok / Sing (2016) [BDRip] Animaciniai, Komedijos, Šeimai, Muzikiniai

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Dainuok

Originalus pavadinimas: Sing
Žanras: Animaciniai, Komedijos, Šeimai, Muzikiniai
Metai: 2016

Režisierius: Garth Jennings, Christophe Lourdelet
Vaidina: Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Seth MacFarlane, Scarlett Johansson

Apie filmą: Koalos Basterio valdomam muzikiniam klubui – sunkios dienos. Klientų vis mažiau, nes miesto žvėrys susirado kitų pramogų. Tikėdamasi vėl sugrąžinti klubui buvusią šlovę, koala sugalvoja surengti atvirą dainavimo konkursą, o jo nugalėtoją apdovanoti didžiuliu piniginiu prizu.

Basterio idėja pasiteisina: už klubo durų ima būriuotis žvėrys, trokštantys išmėginti jėgas konkurse. Po pirminių perklausų, sutraukusių minias dalyvių, komisija balsavimu išrenka penkis finalininkus: smulkiu sukčiavimu besiverčiantį pelėną, nuo žiaurios scenos baimės kenčiančią dramblę, 25 paršelių mamą, jauną gorilą iš nusikaltėlių giminės ir pankuojančią dygliakiaulę. Kiekvienas iš jų tikisi pergalės, kuri pakeistų jų gyvenimą. Pagaliau ateina didžiojo finalo vakaras. O visi netikėtumai tik prasideda. Labai muzikalus, nuotaikingas ir jausmingas filmas 2D ir 3D kinuose nuo gruodžio 23 d. Kalėdų belaukiant...!

IMDB

Įgarsinimas: Lietuvių profesionalus daugiabalsis dubliažas (DVD) / Anglų (Originalus)
Subtitrai: Lietuvių (DVD) / Anglų

Trukmė: 01:47:54
Failo formatas: MKV (AVC)
Kokybė: BDRip
Video: x264, AVC, 1134x612 (1.853), 23.976 fps, 2 415 Kbps (0.145 bit/pixel)
Audio LT: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~240 Kbps, CBR
Audio EN: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~240 Kbps, CBR


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų