John R. Leonetti | Skillshare – Get Inked! Create Your Own Custom Rubber Stamp | 18+ The Land Of Kaamasutra Hindi Movies DVDRip XviD AAC with Sample ☻rDX☻

Torentas "Bjaurusis Aš / Despicable Me (2010) [BluRay 720p] Animacinis, Nuotykiai, Komedija" :: PiratuSala.lt

Bjaurusis Aš Originalus pavadinimas: Despicable Me Žanras: Animacinis, Nuotykiai, Komedija Metai: 2010 Režisierius: Pierre Coffin, Chris Renaud Vaidina: Steve Carell, Jason Segel, Russell Brand, Julie Andrews, Will Arnett … Apie filmą: Gerumas yra gerokai pervertintas Išpuoselėtame, taikiame ir idiliškame priemiestyje, šalia mielų spalvotų namelių ir rožių krūmų vešliose vejose stūkso juoda ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Bjaurusis Aš / Despicable Me (2010) [BluRay 720p] Animacinis, Nuotykiai, Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Bjaurusis Aš


Originalus pavadinimas: Despicable Me
Žanras: Animacinis, Nuotykiai, Komedija
Metai: 2010

Režisierius: Pierre Coffin, Chris Renaud
Vaidina: Steve Carell, Jason Segel, Russell Brand, Julie Andrews, Will Arnett …

Apie filmą: Gerumas yra gerokai pervertintas

Išpuoselėtame, taikiame ir idiliškame priemiestyje, šalia mielų spalvotų namelių ir rožių krūmų vešliose vejose stūkso juoda troba be menkiausios žalumos užuominos. Ignoruodamas draugiškai bendraujančius kaimynus, šiame namelyje gyvena Gru (liet. įgarsino Dalius Skamarakas) – piktas veikėjas, šventai įsitikinęs, kad gerumas yra stipriai pervertintas.

Apsuptas būrio ištikimų tarnų – mažų geltonų būtybių, nepasižyminčių išmintimi – Gru planuoja didžiausią istorijoje vagystę. Gru rengiasi pavogti... mėnulį!

Tai neturėtų būti itin sunku – Gru disponuoja tikrai solidžiu pačių įvairiausių ginklų, įrankių ir aparatų arsenalu. Tiesa, jie ne visuomet šimtu procentų atitinka Gru poreikius: mat genialus išradėjas, kuriantis šiuos ginklus – daktaras Nefarijus (liet. įgarsino Rimgaudas Karvelis) – šiek tiek neprigirdi. Ir gavęs iš savo šeimininko užsakymą ne visuomet pagamina būtent tai, ko pageidauja Gru.

Kaip ten bebūtų, planas pavogti mėnulį atrodo tobulas, visi klastingai vagystei reikalingi įrankiai pagaminti, tačiau čia atsitinka kai kas visiškai nenumatyto. Gru sutinka tris našlaites – Margo, Editą ir Agnesę. Kurios šiame piktadaryje išvysta tai, ko nemato niekas kitas: potencialų tėtį. Reikalai pakrypsta visiškai netikėta linkme, ypač pačiam Gru.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BluRay 720p
Video: MPEG4 Video (H264) 1280x694 23.976fps [English, Despicable.Me.2010.Blu-ray.720p.x264 (Video 1)]
Audio: Dolby AC3 48000Hz 6ch [Lithuanian (Audio 1) [Default]]
Audio: Dolby AC3 48000Hz 6ch [English (Audio 2)]


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų